מתחילים בפוקר? אלו המושגים שכל שחקן פוקר מתחיל חייב להכיר

מתחילים בפוקר? אלו המושגים שכל שחקן פוקר מתחיל חייב להכיר

כל חובב פוקר חייב להכיר את מושגי היסוד של המשחק, על מנת להבטיח לעצמו הבנה מלאה של כל תהליך המשחק. אין זה משנה אם שיחקתם פוקר במשך שנים באופן חובבני, או לחילופין, רק נחשפתם ליתרונות המדהימים של המשחק, בכל מקרה כדאי לכם להכיר את כל המושגים של המשחק, על מנת להבטיח לעצמכם הבנה מלאה ומבוססת יותר. היום לא תוכלו להצטרף למשחק פוקר, ללא הטרמינולוגיה הנכונה. לכן שימו לב למושגים הבאים ותתחילו לשנן.

אנו באתר הפוקר הישראלי 7xlsite נשמח לסייע לכם להתחיל לשחק פוקר אונליין. אנו מספקים סוכן אישי, שיוכל לסייע לכם בכל נושא 24/7 ולספק לכם מענה מקיף לכל בעיה ולכל שאלה. כמו כן, אנו מתמחים באמינות ודיסקרטיות מלאה, לצד הפקדה מהירה של כסף וממשק משתמש נוח וידידותי. האפליקציה שלנו מתאימה לכל מכשירי המובייל, הטאבלטים והמחשבים, על מנת לספק לכם חווית משחק בלתי נשכחת.

מושגים בפוקר

מהם המושגים שכל שחקן פוקר חייב להכיר?

אין ספק כי עולם הפוקר מהווה עולם ומלואו, לכן חשוב להכיר את כל המושגים הרלוונטיים, על מנת ליהנות מכל החוויה ולא לפספס מושגים חיוניים.
למשל, אחד המושגים המוכרים ביותר, הינו אול אין – שמשמעותו, הימור על כל הצ'יפים שנשארו לשחקן. מושג מסוג זה נפוץ לשמוע כאשר השחקן מחזיק ביד גבוהה במיוחד, המספקת לו ביטחון מוחלט ביכולת שלו לנצח את הסיבוב.
כמו כן, כדאי להכיר את הביטוי – Under the Gun, המתייחס לשחקן הראשון שמכריז על ההחלטה שלו, לאחר חלוקת הקלפים.
מעבר לכך, כדאי להכיר את הביטוי- אנה קורניקובה, המתייחס ליד הכוללת אס ומלך. בנוסף לכך, ישנם ביטויים רבים ומגוונים, כולל המושג- אנטי, המתייחס להימור חובה שכל השחקנים חייבים לשים לפני קבלת הקלפים. לרוב מדובר על סכום נמוך, ההכרחי לתחילת המשחק.

מושגי פוקר שלא תוכלו להסתדר בלעדיהם

חשוב להבין כי עולם הפוקר הינו עולם מגוון, המכיל טרמינולוגיה ענפה. כדאי להכיר מספר מושגים יסודיים, לפני שמתחילים לשחק במשחק. אף אחד לא ירצה להיות נוכח במשחק פוקר, בו אחד השחקנים ישתמש בביטוי בד ביט, מבלי להבין את כוונתו. מדובר על מצב שבו אתם מחזיקים ביד חזקה ומאמינים כי אתם הולכים לנצח את הסיבוב, אך בריבר נפתח קלף הדרוש ליריב שלכם, אשר הופך את היד שלו לחזקה משלכם.
כמו כן, כדאי להכיר את המושג "ביי אין", המתייחס לסכום המינימלי שיש לשים על מנת להשתתף במשחק. בנוסף, כדאי להכיר את המושג- בלוף, המסמל מצב שבו אתם מהמרים מול היריב עם יד חלשה, רק כדי להבריח אותו מהשולחן. מעבר לכך, כדאי לכם להכיר את המושג דונק, המתייחס לשחקן פוקר גרוע.

אנו באתר הפוקר הישראלי 7xlsite נשמח לסייע לכם בהרשמה ל 7XL להתחיל לשחק פוקר אונליין, לזכות וליהנות מהחוויה. למידע נוסף, צרו קשר.